Κυριακή 16 Ιουνίου 2019
x

ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν το διήμερο 5-6 Νοεμβρίου - Δικαίωμα ψήφου έχουν τα ταμειακά τακτοποιημένα μέλη έως και το 2017

Εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ., Εξελεγκτικής Επιτροπής, Αντιπροσώπων στην ΠΟΦΕΕ και Αντιπροσώπων στην ΟΕΕΘ θα πραγματοποιηθούν το διήμερο 5-6 Νοεμβρίου στην Ένωση Φοροτεχνικών Ελεύθερων Επαγγελματιών νομού Θεσσαλονίκης (ΕΦΕΕΘ).

Συγκεκριμένα, η ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί στις:

1)    5/11/2018, ημέρα Δευτέρα, από ώρα 11:00 έως 19:00, , στα γραφεία της Ε.Φ.Ε.Ε.Θ., Στρ. Μπραντούνα 3 – 1ος όροφος –ΚΔΒΜ2 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ.

2)    6/11/2018, ημέρα Τρίτη, από ώρα 12:00 έως 20:00, στα γραφεία της Ε.Φ.Ε.Ε.Θ., Στρ. Μπραντούνα 3 – 1ος όροφος –ΚΔΒΜ2 ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ.

Δικαίωμα ψήφου έχουν τα ταμειακά τακτοποιημένα μέλη έως και το 2017 και θα πρέπει να φέρουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα.

«Η συμμετοχή των μελών είναι αναγκαία κι επιτακτική», αναφέρει η Ένωση.

Δείτε το ψηφοδέλτιο που καταρτίστηκε μετά την υποβολή των αιτήσεων υποψηφιοτήτων:

για ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
     
 1.        ΒΟΥΖΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    του Κωνσταντίνου
 2.    Β    ΓΙΟΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ    του Νικολάου
 3.        ΓΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Χρυσοστόμου
 4.        ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του Προδρόμου
 5.        ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    του Αθανασίου
 6.        ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    του Γεράσιμου
 7.        ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Νικολάου
 8.        ΝΤΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Αστερίου
 9.        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    του Νικολάου
 10.         ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    του Αχιλλέα
 11.        ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    του Ηλία
 12.        ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    του Αχιλλεύς
 13.        ΣΚΕΡΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ    του Νικολάου
 14.        ΣΚΟΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    του Γεωργίου
 15.        ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    του Αθανασίου
 16.        ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Δημητρίου
 17.        ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     του Χαράλαμπου

Ψήφισε μέχρι εννέα (9)


για ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 1.        ΝΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                             του Δημητρίου
 2.        ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    του Ελευθερίου
 3.        ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Νικολάου

Ψήφισε μέχρι τρεις (3)

για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ  Π.Ο.Φ.Ε.Ε.                                    

 1.        ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ    του Κωνσταντίνου
 2.        ΒΟΥΖΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    του Κωνσταντίνου
 3.        ΓΙΟΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ    του Νικολάου
 4.        ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    του Κωνσταντίνου
 5.        ΓΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Χρυσοστόμου
 6.        ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    του Χρύσανθου
 7.        ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     του Κωνσταντίνου
 8.        ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     του Αθανασίου
 9.        ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του Προδρόμου
 10.        ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    του Αθανασίου
 11.        ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ    του Ιωάννη
 12.        ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    του Γεράσιμου
 13.        ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του Γεωργίου
 14.        ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Νικολάου
 15.        ΝΤΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Αστερίου
 16.        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    του Νικολάου
 17.        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Χρήστου
 18.        ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    του Ελευθερίου
 19.        ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    του Αχιλλέα
 20.        ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    του Ηλία
 21.        ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    του Αχιλλεύς
 22.        ΣΚΕΡΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ    του Νικολάου
 23.        ΣΚΟΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    του Γεωργίου
 24.        ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    του Αθανασίου
 25.        ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Δημητρίου
 26.        ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     του Χαράλαμπου

Ψήφισε μέχρι εννέα (9)


για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ Ο.Ε.Ε.Θ.
          
 1.        ΒΟΥΖΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    του Κωνσταντίνου
 2.        ΓΙΟΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ    του Νικολάου
 3.        ΓΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Χρυσοστόμου
 4.    τ    ΔΡΟΣΟΣ ΔΡΟΣΟΣ    του Ανδρέα
 5.        ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    του Αθανασίου
 6.        ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    του Γεράσιμου
 7.        ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Νικολάου
 8.        ΝΤΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Αστερίου
 9.        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του Μάρκου
 10.        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Χρήστου
 11.        ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    του Ηλία
 12.        ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    του Αχιλλεύς
 13.        ΠΗΛΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Παναγιώτη
 14.        ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του Δημητρίου
 15.        ΣΚΕΡΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ    του Νικολάου
 16.        ΣΚΟΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    του Γεωργίου
 17.        ΤΣΕΡΤΣΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του Αθανασίου
 18.        ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του Δημητρίου
 19.        ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     του Χαράλαμπου

Ψήφισε μέχρι πέντε (5)
                   




A+
A-







ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ